Obsah

MČR v dámě na Nové Vsi v Horách

Typ: aktualita z DD
MČR v dámě na Nové Vsi v Horách Naše děti vedené trenérem panem J. Dvořákem dosáhly skvělého úspěchu. Čtěte více v celé aktualitě.

Minulý víkend se na Nové Vsi v Horách konalo Mistrovství ČR v dámě. Jelikož se našim dětem povedl mimořádný úspěch, nechali jsme si tuto zprávu jako bonbónek na začínající víkend. Naše děti trénují pod vedením pana J. Dvořáka pravidelně již několik let a hra samotná je opravdu baví .Na takto velkou akci se jich vypravilo více než je pravidelných účastníků kroužku, protože hrajeme i jen tak mezi sebou.

Skvěle zorganizovaný den plný úžasných cen, kouření z hlavy a cvakání kamenů. V kategorii dětí do dvanácti let bodoval náš Denis, který ji celou dokázal vyhrát. Druhé místo navíc obsadila naše Karolína. Ve starších si pak nejlépe vedl Zdeněk, který obsadil páté místo. A náš trenér byl mezi dospěláky třetí.

Všem gratulujeme a hlavně děkujeme panu Dvořákovi za trpělivost a trénink s našimi dětmi. Před všemi organizátory klobouk  dolů za přípravu.

A pokud chcete vidět z celé akce i video, tak tady ho máte:

https://youtu.be/c3GqlFr36t0


Vytvořeno: 26. 5. 2023
Poslední aktualizace: 26. 5. 2023 17:33