Obsah

Zahradní slavnost 2023

Typ: aktualita z DD
Zahradní slavnost 2023 Zahradní slavností u nás končíme školní rok a znovu vám přinášíme rozsáhlou fotoreportáž z tohoto odpoledne.

Zahradní slavnost je u nás již tradičním rozloučením s uplynulým školním rokem. Přivítáme na ní vždy nejen naše děti, ale hlavně řadu skvělých hostů, přátel a partnerů, těch, které máme rádi.

Děti společně s vychovatelkami připravily do zahradního altánu sladké a slané občerstvení a mohla se rozjet zábava. Akci po vřelém proslovu paní ředitelky zahájily gymnastky  z Horního Jiřetína, které předvedly na zahradě ukázku ze svých sestav. Na řadu poté přišly naše děti. Na housle zahrála Kačka, kytaru letos za violloncelo vyměnila Jesika. Menší děvčata pak společně zazpívala a roztancovala hosty . Teta Hanka si připravila malou ukázku práce s keramikou, Lukáš zase vysvětlil, jak se malují postavičky z animé, které má tak rád. A samozřejmě se hrál minigolf, házely se kroužky, běhalo a chodilo na laně a mnoho dalšího.

A hlavně se naše děti postaraly o to, že ukázaly hostům, jak se jim u nás bydlí, a věnovaly se jim jako průvodci po našem domě. V pátek už je čeká vysvědčení a pak vzhůru za prázdninovým dobrodružstvím.

Děkujume všem našim hostů za přízeň a návštěvu. A na ty, kterým to letos nevyšlo, se budeme těšit zase za rok na další slavnosti. Ale jezdíte za námi často a jsme za to rádi.


Vytvořeno: 28. 6. 2023
Poslední aktualizace: 28. 6. 2023 9:48