Obsah

Sokolský běh 2022

Typ: aktualita z DD
Sokolský běh 2022 Na státní svátek 28.10. jsme se znovu zúčastnili Sokolského běhu. Do závodů jsem přihlásili všechny naše děti a byl to parádní den plný úspěchů...

Sváteční den jsme oslavili sportem - druhý ročník Sokolského běhu na Hoře Svaté Kateřiny proběhl právě 28. října. Po slavnostním zahájení a vernisáži jsme měli možnost vidět ukázky šplhu na laně a překážkového závodu (OCR). Děti neváhaly a také si to vyzkoušely, stejně jako další doplňkové sporty a zábavu. A pak už se po rozcvičce šlo do samotných závodů. Naši reprezentanti nám udělali obrovskou radost - sbírali jsme jedno pódiové umístění za druhým. V kategorii nejmenších brala mezi dívkami zlato Patricie, v prostřední pak stříbro Julča a bronz Pája. Chlapci se vytáhli v kategorii starších, kterou vyhrál Onasis a druhý byl Damián. A i mezi staršími děvčaty jsme brali placku za bronzový výkon Drahušky. Mezi dospělými byla velká konkurence - i přes ní dosáhl skvělého výsledku Dan a doběhl na devátem místě (65 závodníků) za necelé tři minuty za vítězem.

Byl to úžasný den plný radosti, sportu a úsměvů. Děkujeme za něj celému týmu pořadatelů. Bylo nám ctí se zúčastnit a příští rok se těšíme znovu.

Vytvořeno: 29. 10. 2022
Poslední aktualizace: 29. 10. 2022 10:56